GS-Bil: Galatasaraylılar İçin Bilgi Yarışması

2.0

Galatasaray taraftarı mısın? Takımını ne kadar tanıyorsun? Galatasaray bilgini diğer Cimbom taraftarlarıyla yarışarak test etmeye hazır mısın? O zaman hemen bu ücretsiz oyunu indir, Galatasaray hakkında hazırlanmış onlarca soruyu cevapla, hem diğer taraftarlar ile yarış hem de takımın hakkında daha önce hiç duymadığın yepyeni bilgiler edin!
Download APK
0/5 No votes
Developer
Stiym
Version
2.0
Updated
September 23, 2018
Requirements
4.1 and up
Size
30M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Galatasaray taraftarı mısın? Takımını ne kadar tanıyorsun? Galatasaray bilgini diğer Cimbom taraftarlarıyla yarışarak test etmeye hazır mısın? O zaman hemen bu ücretsiz oyunu indir, Galatasaray hakkında hazırlanmış onlarca soruyu cevapla, hem diğer taraftarlar ile yarış hem de takımın hakkında daha önce hiç duymadığın yepyeni bilgiler edin!

GS-Bil, başarılarla dolu Galatasaray spor tarihine ve bugününe dair 120’den fazla, özenle hazırlanmış sorular içeren bir spor bilgi yarışmasıdır. Oyunda amaç tek seferde en fazla sayıda soruya doğru cevap vererek en yüksek puana ulaşmaktır.

Bu oyunda UefaKupası zaferinden Süper Kupaya uzanmamızı sağlayan Real galibiyetine, Şampiyon Kulüpler Kupasındaki yarı finalden Şampiyonlar Ligindeki çeyrek finallere, 4. yıldızdan üstüste 4 sene Şampiyonluğa, Taffarel’den Hagi’ye, Simovic’den Prekazi’ye, Neuchatel rövanşından 3-3’lük Manchester maçına, Ali Sami Yen’den Fatih Terim’e, Taçsız Kral Metin Oktay’dan kırık kolla maça devam edip takımını yalnız bırakmayan kaptan Bülent’e kadar onlarca Galatasaray efsanesini bulabilirsiniz.

Bu oyunda:

* Galatasaray’ı ne kadar tanıdığınızı test edecek,

* Takımınız hakkında hiç bilmediğiniz, duymadığınız yeni bilgiler edinecek,

* Oyun içi başarıları tamamlayarak yeni seviyeler elde edecek,

* Diğer taraftarlarla yarışarak günün ve oyunun en iyisi olmaya çalışacaksınız.

Galatasaraylıyım diyen her taraftarın oynaması, oynatması gereken bir bilgi yarışması!

OYUN HAKKINDA:

Oyunumuz bir bilgi yarışmasıdır. Oyun içerisindeki soruların tamamı Galatasaray hakkındadır. Bu anlamda oyunumuz bir Galatasaray Oyunu, Galatasaray Bilgi Yarışması olarak değerlendirilebilir. Ayrıca oyunumuz içerdiği birbirinden kaliteli yüzlerce soru ile diğer Galatasaray Oyunları arasında öne çıkmaktadır. Sorular hazırlanırken Galatasaray’ın başarılarla dolu tarihi ve bugününe dair resmi ve kesinleşmiş bilgiler kullanılmıştır. Ayrıca sorular sürekli güncellenmekte ve yenilenmektedir.

SIRALAMALAR: Oyunda karşınıza çıkan soruları cevapladıkça puanlar kazanırsınız. En yüksek puanı alanlar hergün sıralanır ve günün birincisi belirlenir. Ayrıca alınan tüm puanlar ayrıca sıralanarak “Oyunun En İyileri” belirlenir.

ÖDÜLLER: Oyunda daha fazla puan kazanması ve daha ileri seviyeye ulaşması için oyunculara çeşitli ödüller verilir. Bu ödülleri doğru ve dikkatli kullandığınızda hem oyunda daha ileri seviyelere ulaşabilir, hem de daha yüksek puanlar elde edip sıralamalara girebilirsiniz.

BAŞARILAR: Oyun içerisinde çeşitli başarılar vardır, bunları tamamladıkça başarı puanınız artar. Belirli başarı puanlarına ulaştıkça da seviyeniz artar. Oyundaki seviyeler: Seyirci, Taraftar, Fanatik ve Aslan’dır. Seviyeniz arttıkça her sorudan daha fazla puan kazanırsınız, dolayısıyla oyunda yüksek puan elde etmek için başarılar ve seviyeler çok önemlidir.

BÖLÜMLER: Oyun toplamda 6 bölümden (6 turdan) oluşur. İlk beş turda çeşitli zorluk seviyelerinde sırasıyla 1-2-3-4-5’er soru sorulur. 6. ve son bölüm final turudur. Burada soru sınırı yoktur, doğru cevap verdikçe yeni soru gelir ancak bu turda en zor sorular sorulmaktadır. Bu soruları bilebilmek için oyuncunun gerçek bir CimBom aşığı olması gerekir.

YILDIZ SİSTEMİ: Oyuncular çeşitli şekillerde yıldız kazanmakta ve bu yıldızlar ile çeşitli güçlendirmeler alabilmektedirler. Oyuncular hergün oyuna ilk girişlerinde (100 yıldız), bir önceki gün sıralamasında ilk 10’a girerek (50-100 yıldız arası) ve günde bir kez video reklam izleyerek (100 yıldız) kazanabilirler.. Ayrıca yarışma sırasında oyuncu, bildiği her soru için 1 yıldız kazanır.

Stiym’in Galatasaray Oyunları devam edecek, bizi takip etmeyi unutmayın!

***:Oyun ile ilgili her türlü sorun, görüş ve önerilerinizi bize [email protected] adresinden iletebilirsiniz. Oyunumuz yeni özellikler ve yeni sorular ile sürekli yenilenmekte ve gelişmektedir.

Siz de Galatasaraylıyım diyorsanız hemen şimdi ücretsiz oyunumuzu indirin ve bu heyecana ortak olun!

What's new

Galatasaray Bilgi Yarışmamızda 2018-2019 sezonu güncellemesi:

- Tüm sıralamalar sıfırlandı.
- Arayüz yenilendi.
- Yeni sorular eklendi.
- Yeni unvanlar eklendi.
- Reklamları kapatma seçeneği eklendi.

Video

Images

Comments closed.