Quiz & Go 1.41.4 Apk

0/5 No votes
--

Report this app
Description

Quiz & Go Apk

Package :pl.agora.quizy

Description

Najlepsza Gra Mobilna! Prestiżowa nagroda Mobile Trends Awards w kategorii Gra Mobilna trafiła do Quiz & Go. Sprawdź czy tysiące graczy miało rację!

Lubisz quizy? Mamy coś dla Ciebie! Zagraj w Quiz & Go, czyli darmową grę, w której przenieśliśmy rozwiązywanie quizów na wyższy level!

Quiz & Go to wciągająca i efektownie wyglądająca gra mobilna typu trivia. Pozwala sprawdzić poziom swojej wiedzy w różnych kategoriach takich jak film, sport, muzyka, geografia, historia, polityka i wiele, wiele innych. Jest pełna interesujących i różnorodnych quizów, w całości po polsku!

Ta wyjątkowa gra łączy ze sobą najlepsze elementy znane z wielu gier free to play i sprawdza się świetnie także jako gra logiczna i edukacyjna.

Odpowiadaj na pytania, zdobywaj punkty i przechodź do kolejnych etapów. Podróżuj między różnorodnymi tematycznymi światami. Rozwiązuj kolejne quizy i odkrywaj bezkres pytań jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pozwól wciągnąć się w niesamowity świat Quiz & Go!

Apk Update

– *Wyzwania dziennie!*
– Dodano tryb Wyzwań dziennych, w którym zagracie każdego dnia w inny, unikalny dla tego dnia i powiązany z aktualnymi wydarzeniami quiz, z wyższymi nagrodami dzień za dniem!
– Naprawa błędów.

Wkrótce:
– Usprawnienia do trybu Wyzwań dziennych
– Nowe Światy Quizów

Dzięki za grę!

Developer
Published
Downloaded 50,000+ downloads
Type Game
Version 1.41.4
Size 41.11 MB

Rating 4.08

Download Quiz & Go 1.41.4 Apk

Play Apk MirrorQuiz & Go Apk

Download 41.11 MB

Google Play storeComments closed.